O mnie


Cześć! Nazywam się Ania Ulanicka. Fotografia jest ogromną częścią mojego życia już od wielu, wielu lat, ale nie od początku traktowałam ją jako swój zawód.

Z wykształcenia jestem architektem, ale to pracując z aparatem czuję, że daję z siebie tysiąc pięćset procent!

Oprócz biegania z aparatem kocham również kawę, kolor czarny i piękne, przytulne wnętrza, nieustannie uczę się efektywnej pracy i organizacji czasu, szukam powodów do śmiechu do łez oraz zachwycam się zapierającymi dech widokami (takim może być nawet chociażby latte w towarzystwie szarlotki).

Intensywnie prowadzę inspirującego bloga, trenuję i relaksuję się przy dobrych książkach i pysznym jedzeniu.   

 


Jak fotografuję?

Przez ostatnie lata uświadamiałam sobie, jak bardzo mogę pomagać ludziom dzięki swoim umiejętnościom. Kocham pracować z ludźmi pełnymi pasji, wydobywać ich piękno oraz emocje i tworzyć ich historie za pomocą zdjęć. Każdy ma coś specjalnego do przekazania światu - ja pragnę to pokazać.

Wyznaję zasadę, że atmosfera na sesji robi zdjęcia, więc staram się nie tylko fotografować, ale robić nasz czas na sesji super przyjemnym! 

W fotografii ważna jest dla mnie naturalność. Każde z wykonanych przeze mnie ujęć ukazuje naturalne piękno fotografowanej osoby. Każdą z nich poznaję i do każdej podchodzę bardzo indywidualnie. Wiem, co zrobić, aby wydobyć to piękno. 

Czekam z ekscytacją i wielkim uśmiechem na każdą fotograficzną przygodę. Może następna będzie naszą wspólną? Byłoby świetnie! :)

Co fotografuję?

Fotografia ślubna 

Fotografuję naturalnie śluby od przygotowań do nich, przez ceremonię aż po wesele, wykonuję plenerowe sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie. 

Fotografia wizerunkowa

Wykonuję kreatywne sesje wizerunkowe, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, blogu lub w profilach społecznościowych.

Fotografia eventowa

Wykonuję kreatywne reportaże na wszelkiego rodzaju spotkaniach: warsztatach kulinarnych, jogowych, związanych z promocjami książek i innych. 

Co dla Ciebie oferuję?

Oprócz profesjonalnych, naturalnych i eleganckich fotografii otrzymasz:

- moją pasję i ogromną radość z tego, co robię - co skutkuje niczym innym, jak wspaniałymi efektami i ogromnym zaangażowaniem (napisz i przekonaj się, o czym mówię!)
- świetną zabawę na sesji - jeśli obawiasz się pozowania, nie martw się; weź ze sobą dobry humor, a resztą zajmę się ja!
- samo piękno - naprawdę wiem, jak je wydobyć.  

Gdzie robię zdjęcia?

Przez większość czasu przebywam w Warszawie oraz na podlasiu. Jednak nieważne, z jakiego miejsca jesteś - odezwij się. Ja i moje aparaty pojedziemy, gdzie trzeba. :)

Napisz do mnie

kontakt@aniaulanicka.pl


Spędźmy razem super czas na zdjęciach!