Prowadzisz własną firmę. Rozkręcasz markę. Rysujesz. Projektujesz. Uczysz. Prowadzisz bloga. Działasz w sieci. Cokolwiek robisz, czemukolwiek się poświęcasz - jesteś swoją własną wizytówką. 


Wszyscy jesteśmy dzisiaj w internecie. A zatem zrób krok dalej - wyróżnij się! Pokaż swoimi zdjęciami, jak profesjonalny jesteś. 

Pokażmy Twoją osobowość i Twoją pasję na zdjęciach.


Wykonuję kreatywne sesje wizerunkowe, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, blogu lub w profilach społecznościowych. Zobacz, jak będą wyglądały jej efekty.

 


Jak wygląda praca przy takiej sesji?

Jeśli uznasz, że jestem najlepszą osobą do wykonania zdjęć dla Ciebie, pierwszym krokiem będzie ustalenie koncepcji. Wybierzemy ciekawe miejsce (bardzo chętnie takie, które uwielbiasz!), określimy charakter zdjęć oraz sposób, w jaki chcesz być przedstawiony.


Na sesję zabierz humor i dobre samopoczucie, a ja zajmę się resztą. Nie martw się pozowaniem. Będziemy rozmawiać, śmiać się, świetnie spędzimy czas, a przy okazji zrobimy fantastyczne zdjęcia! Wierzę, że dobre zdjęcia powstają w dobrej atmosferze - możesz przeczytać o tym w moim wpisie, z którego dowiesz się więcej na temat fotografowania z mojej strony.

Jeśli jednak chcesz mnie poznać jeszcze lepiej - zajrzyj na mojego bloga


Będzie pięknie! :)   


Wykonaj pierwszy krok

Wyślij do mnie wiadomość przez formularz lub na adres kontakt@aniaulanicka.pl, a resztą zajmę się ja. Do zobaczenia na zdjęciach!