Fotografia ślubna


Radość. Szczęście. Emocje. Wzruszenie. Śmiech. Łzy. Pasja. Prostota. Przyjaźń. Naturalność. Miłość.

To wszystko charakteryzuje dzień Waszego ślubu.

To wszystko pokażę na swoich zdjęciach.


Fotografuję naturalnie śluby od przygotowań do nich, przez ceremonię aż po wesele, wykonuję plenerowe sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie. Zobacz, jak będą wyglądały efekty.


Jeśli podobają się Wam zdjęcia i uznacie, że jestem najlepszą osobą do opowiedzenia Waszej historii, napiszcie do mnie wiadomość! Gwarantuję Wam, że otrzymacie zdjęcia pełne szczęścia, łapiących za serce emocji i wzruszających momentów, które decydują o wyjątkowości i pięknie Waszego cudownego dnia.  

Wierzę, że dobre zdjęcia powstają w dobrej atmosferze - możesz przeczytać o tym w moim wpisie, z którego dowiesz się więcej na temat fotografowania z mojej strony. Jeśli chcesz mnie poznać jeszcze lepiej - zajrzyj na mojego bloga


Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

W zależności od Waszych potrzeb, zakres reportażu ślubnego dopasujemy indywidualnie. (Standardowa oferta zawiera zdjęcia wykonane podczas przygotowań w dniu ślubu, przez ceremonię i wesele oraz sesję plenerową. Zdjęcia otrzymacie w wersji cyfrowej, na papierze oraz w formie fotoksiążki lub albumu.) Jeśli chcecie wcześniej poznać styl mojej pracy i uwiecznić chwile przed ślubem - zapraszam Was na wcześniejszą sesję narzeczeńską! 

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, napiszcie do mnie wiadomość. Odpowiem na Wasze pytania, a później umówimy się na spotkanie, aby się lepiej poznać, porozmawiać, fajnie spędzić czas i omówić szczegóły. Jeśli zdecydujecie się na współpracę, podpiszemy umowę. Kolejnym krokiem będą nasze zdjęcia - na sesji narzeczeńskiej, a następnie ślubie. 

A wtedy zadzieje się magia!       Zobacz więcej zdjęćWykonaj pierwszy krok

Wyślij do mnie wiadomość przez formularz lub na adres kontakt@aniaulanicka.pl. Jeśli znasz datę i miejsce swojego ślubu, podaj proszę tę informację w wiadomości.

Do zobaczenia na zdjęciach!